Klasy 2a i 2b spędziły fantastyczny dzień w Parku Chopina w Gliwicach. Wodny plac zabaw z fontannami, gejzerami i kurtynami wodnymi zapewnił mnóstwo śmiechu i ochłody. Nie zabrakło również pikniku oraz wspólnych gier i zabaw. Na zakończenie wszyscy mogli cieszyć się pysznymi lodami.
To był dzień pełen radości, integracji i niezapomnianych chwil!
Zobacz więcej: Facebook