W naszej szkole od 8.06-12.06 trwała kampania wyborcza. Swoje kandydatury zgłosiły dwie uczennice: Maja Dąbrowska z klasy 7b oraz Lena Rakowska z klasy 6a. 15.06 odbyły się wybory. Głosować mogli wszyscy uczniowie, Dyrekcja oraz nauczyciele. Swoje głosy oddało 383 osób. Wyniki przedstawiają się następująco:
Maja Dąbrowska 61% - 232 głosy
Lena Rakowska - 37% - 142 głosy
Głosy nieważne - 2% - 9 głosów
Mai serdecznie gratulujemy, życzymy ciekawych pomysłów oraz mądrych rządów opartych na rozmowie z uczniami oraz gronem pedagogicznym.
Zobacz więćej: Facebook