W naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich. Uczestnicy zmierzyli się z dyktandem, trudnościami ortograficznymi oraz ciekawymi zagadkami językowymi. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem i umiejętnościami.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którzy zajęli I, II i III miejsce. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za udział!